Дома Тагови мамбо торта

Таг: мамбо торта

Најбрзата МАМБА ТОРТА без печење со вкус кој “ќе ве падне...

Вкусот е Мамба тортата е нешто што мора да го пробате, нема кој не ја сака оваа торта. Потребни состојки: 4 пакувања пишкоти 400 мл чоколадно млеко...