Дома Тагови мајонез салата

Таг: мајонез салата

КРАЛИЦА НА СЕКОЈА ТРПЕЗА: препознатлива е по вкусот на туната, мајонезот...

Вкусна салата која може да ја послужувате во сите прилики, за родендени, мрсни слави или некоја друга пригода. Излегува навистина обилна и сите ми...

СВЕЧЕНА МАЈОНЕЗ САЛАТА: За овој рецепт добив најмногу пофалби

Се приготвува во повеќе варијанти. Може да ставите и повеќе желатин, а односот на мајонез и кисела павлака може да го менувате. Излегува свечен...