Дома Тагови лимфом

Таг: лимфом

На 16 години добила рак, после 7 години Тамара раскажува како...

Приказната за борбата со ракот на Тамара Алемпијевиќ е вистинска инспирација за болните. Пред седум години на Тамара Алемпијевиќ, тогаш шеснаесетгодишна девојка, и била поставена...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"