Дома Тагови кромид и ловор

Таг: кромид и ловор

НАПИТОК ОД КРОМИД И ЛОВОРОВ ЛИСТ: Исфрла слуз од бели дробови,...

ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: 2 помали главици или една поголема главица кромид и 2 ловорови листови, 200 мл вода. Постапка: кромидот добро измијте го и исчитете...