Дома Тагови колач со локу

Таг: колач со локу

Највкусната и најсочната “ЦРНА ПОСНА ТОРТА” со ореви

Ова е највкусната, најсочната посна торта со ореви и локум. Рецепт и видео презентација на Спасиќ Ема од Емилина кујна. Ова некогаш бил нарекуван...