Дома Тагови кафе од брокула

Таг: кафе од брокула

Не е за секој стомак: се додава една лажичка во утринското...

Карфиолот и брокулата се вообичаени состојки кои се додаваат не само во салатите, туку и во смутињата. Но, сега зеленчукот ја напаѓа областа и...