Дома Тагови Ирена

Таг: Ирена

Денес е Света Великомаченичка Ирина – еве какво чудо се случило...

“Пенелопа, така се викаше пред да се крсти, беше ќерка на некој мал цар, чија престолнина беше некојси балкански град Магедон. Родителите и беа...