Дома Тагови Foeniculum vulgare

Таг: Foeniculum vulgare

Направете масло со оваа билка кое ќе ве спаси од проблемите...

Масло од коморач/морач/македонски анасон/ Foeniculum vulgare Маслото од коморач се користи во фармацевтската индустрија но и во народната медицина како средство против подуеност на стомакот,...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"