Дома Тагови едноставен кола

Таг: едноставен кола

Едноставен колач со кекси и пудинг за 10 минути без печење

Ова е нешто лесно, толку едноставно (особено за дамите кои немаат многу искуство во приготвување на комплицирани колачи, ниту време), а толку чоколадно и...