Дома Тагови Џери колач

Таг: Џери колач

Едноставен, сочен ЏЕРИ колач со ореви, гриз и кекси, прелиен со...

Фото и рецепт: Beti Josi (Klara boss) – ЏЕРИ колач. Овој колач немаше име кога го добив рецептот, па така, кога ја извадив фотографијата на...