Дома Тагови Џејми Оливер

Таг: Џејми Оливер

Џејми Оливер: две работи ми помогнаа да ослабам преку 10 кг

Познатиот готвач успеал драстично да го промени својот изглед со малку напор. Џејми Оливер (43), кој ја изгради својата кариера како еден од најпознатите готвачи...