Дома Тагови чај од рибизли

Таг: чај од рибизли

ОТЕЦ ТАДЕЈ: Овој чај е вреден како злато, ја излекував ревмата...

Третманот на болести со народни лекови е одамна популарен. Отец Тадеј, еден од најпознатите православни духовници с традал од ревматизам кој му предизвикувал непод-нослива...

Докажано најлековитото овошје: Еден грст дневно уништува лоши клетки, лекува црн...

Во рекорден рок ублажува бројни здравствени тегоби. Во народната медицина рибизлата е позната како лек кој го зајакнува, го чисти и го разубавува телото. Без...