Дома Тагови Ајрин

Таг: Ајрин

На 45 години одлучив да ослабам и ЛУЃЕТО ВЕЌЕ НЕ МЕ...

Сега на 45 години изгледам подобро отколку кога бев помлада, а луѓето не можат да ме препознаат откако ослабев. А најдобро од се’ е...