Ефикасен препарат за проширени вени: руски лек кој го топи тромбот

Оние кои го пробале велат дека оваа каша навистина помага – на интернет се појави рускиот рецепт за каша која ги раствора тромбовите.. Им се препорачува на сите кои имаат проблеми со воспаление на површински вени и кои патат од проширени вени. Потребни состојки: 250 г лук 15 лимони Постапка: Лукот излупете го и ставете … Continue reading Ефикасен препарат за проширени вени: руски лек кој го топи тромбот