СНИКЕРС ТОРТА: Се топи во уста – Многу едноставна и вкусна

Здраво на сите, јас сум Елена од Русија и многу сакам да приготвувам лесни, брзи и едноставни торти. Оваа торта со вкус на сникерс е токму таква. Се надевам дека ќе ви се допадне, многу е вкусна и кремаста, секој залак се топи во уста. Еве што ви е потребно: ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ (за калап за … Continue reading СНИКЕРС ТОРТА: Се топи во уста – Многу едноставна и вкусна