Дома Тагови во која поза спиеш

Таг: во која поза спиеш

Во која поза вие спиете? За оваа поза сите зборуваат на...

Неочекувано, оваа фотографија со позите за спиење стана многу популарна на социјалните мрежи. Поточно, првпат се појави на Твитер, а графиката со 18 пози...