Дома Тагови тврда кожа на стапала

Таг: тврда кожа на стапала

ЕВТИН, А ЕФИКАСЕН ЛЕК: За меки и мазни стапала без тврда...

Поздрав на сите, ова што ќе го споделам со вас ми се случи пред 10-тина години и мислам дека моето искуство може да им...