Дома Тагови топчиња со ореви

Таг: топчиња со ореви

Топчиња со ореви, брзо и лесно се прават, иако се посни...

Брзо и лесно се приготвуваат, ги ги набодувате и ги натопувате во чоколадо, па добивате прекрасни топчиња. Посни се, но ништо помалку вкусни од...