Дома Тагови тинктура за подобрување на видот

Таг: тинктура за подобрување на видот

Тинктура за обновување на видот-Помага при заболувања како што се глауком,...

Оваа тинктура за обновување на видот помага при лекување на заболувања на очите како што се глауком, катаракта, солзење, миопија, хиперопија и друго. Рецептот е...