Дома Тагови тинктура за петен трн

Таг: тинктура за петен трн

ПРОВЕРЕН ЛЕК: еве како свекрва ми го стопи петниот трн или...

„Не толку одамна мојата свекрва се соочи со еден доста чест проблем, а тоа е неподнослива б олка во петата или народски кажано –...

ЕВТИН, А ЕФИКАСЕН ЛЕК: За меки и мазни стапала без тврда...

Поздрав на сите, ова што ќе го споделам со вас ми се случи пред 10-тина години и мислам дека моето искуство може да им...

Смеса која го топи “Петниот трн” и ги елиминира болките во...

Силната болка во средината на петата, која не дозволува поголемо оптеретување на тој дел од стапалото – е знак дека дошло време да започнете...