Дома Тагови сок со јаболко за топење на масти

Таг: сок со јаболко за топење на масти

Секоја голтка од овој фин сок од јаболко го “пржи” салото

Приготвениот сок ставете го да отстои околу еден до два часа. А потоа пијте го во текот на денот кога и да ви се...