Дома Тагови сочни пилешки медалјони

Таг: сочни пилешки медалјони

Додајте само 1 состојка и пилешкото никогаш нема да ви биде...

Рецепт на Валентина од каналот Кујната на Валентина Машковиќ. Пилешки медалјони, многу сочни и вкусни, ги правам постојано. По овој рецепт ќе ви излезат...