Дома Тагови сочен капучино колач

Таг: сочен капучино колач

Капучино колач: Ништо посочно, покремасто и послатко не сте пробале (рецепт)

Колач кој со својата кремаста текстура и комбинација од кафе и сочен крем – ве остава воодушевени. Мек и сочен, се топи во уста. Потребни...