Дома Тагови смеса за ублажување на кашлицата

Таг: смеса за ублажување на кашлицата

ДЕЦАТА МИСЛАТ ДЕКА ТОА Е ЧОКОЛАДО: Јас им го давам како...

Неодамна објавивме еден рецепт за домашен природен лек кој ја ублажува кашлицата, а се приготвува од какао, путер и мед. Со овие состојки се...