Дома Тагови росоклија

Таг: росоклија

Д-р Росоклија објави најнови сознанија за Корона, после кои ќе ви...

Професорот на универзитетот Колумбија во Њујорк, д-р Горазд Росоклија, објави најнови сознанија околу Корона вирусот, за тоа колкав е периодот на неговото преживување на...