Дома Тагови рецепт за медена вода

Таг: рецепт за медена вода

Лековита медена вода – овој рецепт мора да го знаете

На сите ни се познати поволностите од медот, ама ретко кој знае за предностите кои ги нуди медената вода. Медената вода уште одамна е користена за лекување на...

Пензионер со медена терапија се ослободил од симптомите: Збогум кивавицо, збогум...

Милорад Аризановиќ, пензионер од Ниш, тврди дека со помош на медена терапија се ослободил од симптомите кои му ги отежнувале и работата и животот. На...

МЕДЕНА ВОДА на празен стомак: Едноставен напиток кој претставува спас за...

Медената вода приготвена на овој начин го нормализира варењето на цревата, го зголемува имунитетот и се користи за лекување на настинки и бронхитис, а...