Дома Тагови путер ги

Таг: путер ги

Лична приказна: Како го победив ракот на дебело црево – Жељка...

Жељка Поповиќ открива како се храни после победата над најтешката болест. “Дијагнозата дека имам рак на дебело црево ја добив кога имав 52 години, а...