Дома Тагови природен лек за мултиплекс склероза

Таг: природен лек за мултиплекс склероза

Д-р Јелинек раскажува како ја излекувал мултипла склерозата на природен начин

Професор по медицина излечен од мултиплекс склероза на природен начин. Кога на професорот д-р Џорџ Јелинек му била дијагностицирана мултиплекс склероза (МС) на 45-годишна...