Дома Тагови природен лек за исфрлање на слузта

Таг: природен лек за исфрлање на слузта

Исчистете ги белите дробови и спречете ја кашлицата: само ова ми...

Пред неколку години кога беше зима како и секогаш се paзболев со тешka настинка која нe можев да ја излечам и по 2 недели....

Ако ви е заглавена густа слуз во грлото и белите дробови...

Ако грипот и настинката не поминат за кратко време и повторно се враќаат, за што е потребно околу 10 дена cтpoго мирување, намалениот имунитет...