Дома Тагови прелиени палачинки

Таг: прелиени палачинки

ПАЛАЧИНКИ СО СИРЕЊЕ – одличен рецепт!

Палачинките се сигурно омилен десерт на многумина, но ова е една друга нивна верзија која може целосно да замени еден од главните оброци. Потребни состојки: 150...