Дома Тагови пица од стар леб

Таг: пица од стар леб

Брза вечера или појадок од стар леб во тава за пржење:...

Рецепт на Драгана Михајловиќ од "Направи сама - Идеја за креативци" - Брза вечера или појадок од стар леб. Направете експресно брза вечера или појадок...

Кајмак пица – квалитетен ручек набрзина!

Ова секогаш го приготвувам кога немам многу време, а домашните најмногу го сакаат. Потребни состојки: 10-тина парчиња сув леб, 100 г кајмак, 1 јајце, 1 лажица сирење, 200 мл млеко, 100...