Дома Тагови пита за вечера

Таг: пита за вечера

Предлог за вкусна вечера која брзо се приготвува, кога немате време…

Може да замени и ручек, многу вкусно, а брзо и едноставно се приготвува. Многу добро предјадење, за сите пригоди! Потребни состојки: 500 г печурки 400 г шунка 3...