Дома Тагови пармезан

Таг: пармезан

ДИЕТА ОД СОНИШТАТА: Звучи лудо, но оваа пица помага во слабеењето!

Готвачот Паскал Козолино, автор на книгата "The Pizza Diet, Eat This, Not That!", го открива најздравиот начин за намалување на калориите со помош на...