Дома Тагови облога за стапала

Таг: облога за стапала

ОБЛОГА: преспијте една ноќ, а разбудете се свежи и одморни

Рецептот за оваа лековита облога која се става исклучиво на табаните, се смета дека потекнува уште многу одамна, а ја користеле старите народи секогаш...

Излекувајте ги грубите и испукани пети лесно, ефикасно и многу едноставно

Ако и вие сте едни од многумината кои патат од груби и испукани пети, тогаш би можеле да го искористите овој природен лек кој...