Дома Тагови нутриционист Алма Буниќ

Таг: нутриционист Алма Буниќ

Алма: Престанете со она „Од понеделник ќе почнам“ и започнете веднаш...

Алма Буниќ, нутриционист и сопственик на брендот Нутриформа, во едно интервју за Натурала открива зошто држењето диета не е долгорочно решение, како здраво да...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"