Дома Тагови микробранова печка

Таг: микробранова печка

ЛАЗАЊИ готови за 6 минути – омилениот италијански специјалитет

Омилениот италијански специјалитет во експресно – брза варијанта! Доколку користите неготвени лазањи, оставете ги да омекнат во топла вода пред приготвување. Потребни состојки: 1 лажичка маслиново...