Дома Тагови масло од коприва

Таг: масло од коприва

Шест причини да наберете коприва и да направите лековито масло: лекува...

Нема подобар природен лек од младата коприва. Копривата е богата со витамини А, Б2, Ц, Д и К и содржи хранливи материи како антиоксиданти,...