Дома Тагови Марија Шерифовиќ

Таг: Марија Шерифовиќ

Ослабела 3 килограми за седум дена – Ова е диетата на...

Наместо кафе рано наутро, нутриционистката и' препорачала да пие зелен чај. Па ајде да видиме какво е искуството на Марија Шерифовиќ и каква диета...