Дома Тагови мајонез за 30 секунди

Таг: мајонез за 30 секунди

Домашен мајонез за 30 секунди – многу поевтина и повкусна опција,...

Рецепт и видео презентација на BonApeti. За да го приготвите овој мајонез ќе ви бидат потребни следните состојки: 400 мл масло, 1 супена лажица...