Дома Тагови лоша смрдеа на измет

Таг: лоша смрдеа на измет

Не, не сте валкани, туку сте болни – еве што значат...

Ако претходно не сте изеле некое овошје, а здивот ви мириса на овошје, би требало да го исконтролирате нивото на шеќерот во крвта. “Станува збор...