Дома Тагови лист зелка

Таг: лист зелка

Облози од зелка како лек: еве што ќе се случи ако...

Колку е здрава оваа билка говори податокот дека многумина зелката ја споредуваат со магнет, бидејќи ги „извлекува“ болестите од организмот. Доколку ги имате некои...