Дома Тагови лично искуство

Таг: лично искуство

НАТАША ЈА ПОБЕДИЛА БОЛЕСТА: Лекарите и давале две седмици живот, а...

Мажена мајка на две деца Наташа Гриндли добила пре.суда од лекарите: „Ќе ж ивееш уште две недели“. Меѓутоа таа не се предала и успеала...

Душко: За 3 месеци се вратив во нормала од овој лек...

Рецепт: Душко Бонев “За лек се прави напиток од зелен чај и 10 прачки цимет на 3 литра вода заедно сварено. Врши работа и обичниот...