Дома Тагови лек за уво

Таг: лек за уво

Ефикасен лек за болки во увото, стар 200 години, рецептот до...

На наше огромно задовоство, овој лек ни го испрати нашиот редовен читател, господинот Миленковски, со што ја зголеми колекцијата од народни лекарства. Рецептот е...