Дома Тагови крофни со 1 јајце

Таг: крофни со 1 јајце

Супер вкусни и евтини домашни крофни – шупливи и меки како...

Фото и рецепт: Рада Врбљанац – Домашни крофни. Одличен рецепт за крофни кои се меки како душа, а колку и да направите за час исчезнуваат....