Дома Тагови колку чешниња лук на ден

Таг: колку чешниња лук на ден

ПЕЧАМ ЦЕЛА ГЛАВИЦА ЛУК И ПОТОА ЈА ЈАДАМ ЗА ДА БИДАМ...

Кога го јадете лукот, неговата моќ е толку силна што дури и после 24 часа нашето тело peагира на оваа моќна храна, во диeтите...

Ако секој ден јадете лук на празен стомак, ќе се ослободите...

Лукот е моќен антибиотик и антиоксиданс, со што го штити вашиот стомак од инфекции и болести. Треба да го изедеме пред да започнеме да...