Дома Тагови јајца од препелица

Таг: јајца од препелица

ДРАГАНА: Ги излекував белите дробови со помош на јајца од препелица

Драгана Нинковиќ раскажува дека конечно, после 28 години таа ги фр-лила пум-пиците и лековите, бидејќи успала да ја победи својата болест и денес таа...

Терапија со јајца од препелица, трае 48 дена, го чисти организмот...

Јајцата од препелица се одличен природен лек за луѓе кои се болни или се опоравуваат од болест, бремени жени, мали деца, дури и здрави...