Дома Тагови хроно пица

Таг: хроно пица

Кралица на здравиот појадок – ПИЦА со зеленчук

Ја сакам пицата во секој облик и вкус. Генерално, пицата би требало да ми биде непријател број 1, бидејќи вишокот килограми го заработив токму...