Дома Тагови хороскоп

Таг: хороскоп

Дневен хороскоп за ЧЕТВРТОК, 28. декември

Овен Сериозно разгледајте ги можностите кои ви се понудени, обидете се да ги раздвижите важните проекти или работа поврзана со пријатели или некоја блиска личност....

Вашето име открива каков човек сте – нумеролошко пророштво

Според познавачите, секој глас има своја нумеричка вибрација, а повеќе споени гласови создаваат одговарачка нумеричка констелација. Па така, слободно може да се каже дека името...

ВЕЧЕН КАЛЕНДАР: Каква е СУДБИНАТА на секој хороскопски знак

Јануари ( Водолија) Луѓето кои се родени во овој месец се зборлести, духовити, чесни, искрени и големи лутковци. Често знаат да бидат маѓепсани од љубовта,...

Поминува и последниот месец во годината – во ЈАНУАРИ овие 4...

Лав Работата конечно ќе даде резултат, кој ќе влијае на вашите лични финансии. Вистината е дека го заслужувате тоа повеќе од сите други. ​ Ќе добиете голем...

Кој кого не поднесува во хороскопот: На Лавот на нерви му...

Овен Овој знак е многу реален и цврсто стои на земја и најчесто го вознемирува Рибата, бидејќи има силна интуиција и невозможно е од неа...

Дневен хороскоп за среда 27. декември

ОВЕН Многу лесно може да потпаѓате под туѓи влијанија во наредниот период од два и пол дена, а тоа се должи и на вашата љубопитност,...

Астролозите конечно се согласија меѓу себе: Најмоќните жени се раѓаат во...

Шкорпија Шкорпиите имаат многу силна личност, ама тие исто така се разликуваат од другите знаци на зодијакот по нивниот интензитет. Ова е особено видливо на...

Шанса да се ОПАРАТ следниот месец имаат овие 3 хороскопски знаци

Бик Во периодот меѓу 10 и 29 јануари ве очекуваат унапредувања во кариерата кои ќе водат кон зголемено богатство и моќ. Патувањата кои ќе се случат...

ИГРИ НА СРЕЌА – кој ден треба да уплатите и кои...

Кои се шансите да добиете на лото? Хороскопот може да ви помогне да откриете. Видете во кои денови имате најмногу среќа и кои броиеви...

Дневен хороскоп за 25.12.2017 – Понеделник

Овен Некој ќе ви пружи рака за помирување и поради тоа ќе се чувствувате задоволно. Ќе добиете некои пари кои можеби не сте ги...