Дома Тагови грч за време на пливање

Таг: грч за време на пливање

ГРЧ ЗА ВРЕМЕ НА ПЛИВАЊЕ – ова мора да го знаете,...

Честа појава при летните горештини се грчевите, посебно во мускулите на потколеницата во листовите. Постојат три главни причини кои можат да ја предизвикаат оваа...