Дома Тагови фигури од чоколадо

Таг: фигури од чоколадо

Чоколадни ружички – Потребни ви се само две состојки, смесата е...

Смесата е толку супер, што едноставно сум воодушевена! Подобра е од фондан, бидејќи фонданот ми е пресладок, а ова ми е супер замена и...